«Телефон довіри
з питань ВІЛ/СНІД»

67-74-28

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ВІЛ/СНІД»

0 800 500 451

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ТБ»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

У КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» працює новий відеобронхоскоп  

З ініціативи генерального директора Дейкуна М.П. та колективу фахівців КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» придбано та введено в дію сучасний відеобронхоскоп ПЕНТАКС ЄВ-1170К/1570К, виробництва Німеччина, який вкрай необхідний для ранньої діагностики туберкульозу, онкопатології, іншої неспецифічного патології, вчасного встановлення діагнозу та призначення ефективного лікування. Апарат дозволяє проводити різні ендоскопічні обстеження та втручання як дітям так і дорослим.

Бронхоскопія – один з найкращих способів швидко і якісно обстежити дихальні шляхи, встановити точний діагноз, взяти матеріал на дослідження (гістологія, цитологія), виконати лікувальні маніпуляції.

Відеобронхоскоп ПЕНТАКС забезпечує візуалізацію через відеомонітор шлях доступу апарату до дихальних шляхів, а саме до носових ходів, трахеї, бронхіального дерева тощо.

Перевагами нового відеобронхоскопу є легке маневрування в бронхах малого калібру, завдяки невеликому радіусу та максимальному вигину (180°) дистальної частини.

Спеціальна атравматична форма дистальної частини є безпечною для пацієнта та мінімізує дискомфорт при обстеженні.

Зображення стану слизової трахеобронхіального дерева виводиться на екран монітору, де лікар-ендоскопіст має можливість детально розгледіти будь-які патологічні зміни та зафіксувати їх на носії електронної інформації.

Дезінфекційна обробка апарату після кожного пацієнта здійснюється згідно чинних нормативних документів спеціальними засобами. Контроль якості обробки забезпечується культуральними дослідженнями бактеріологічною лабораторією закладу. Ці заходи унеможливлюють передачу інфекції від пацієнта до пацієнта.

Процедура бронхоскопії безболісна, проводиться кваліфікованим лікарем-ендоскопістом і доступна для мешканців нашої області, яким призначена та необхідна ця діагностична процедура. Для цього необхідно звернутись до лікаря амбулаторно-поліклінічного відділення Чернігівського обласного медичного центру соціально значущих та небезпечних хвороб.