«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

25 березня – моніторинговий візит робочої групи до Прилук  

25 березня відбувся моніторинговий візит робочої групи з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу при управління охорони здоров’я облдержадміністрації до м. Прилуки. У заході взяли участь начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Гармаш П.П. та головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкун М.П., фахівці обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом та обласного протитуберкульозного диспансеру.

У ході візиту члени робочої групи ознайомилися із роботою Прилуцької центральної районної лікарні, Прилуцького районного Центру ПМСД, Прилуцького протитуберкульозного диспансеру щодо боротьби із соціально -небезпечними хворобами – ВІЛ-інфекцією та туберкульозом.

Увага була приділена питанню комплексного надання послуг жителям міста та району, ролі сімейного лікаря у цьому процесі, забезпеченню хворих із поєднаною патологією ВІЛ/туберкульоз інтегрованою медичною допомогою.

У ході візиту Гармаш П.П., Дейкун М.П. та керівники медичних закладів м. Прилуки провели зустріч із ЗМІ, присвячену до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, де детально були обговорені питання з епідеміологічної ситуації у районі та місті і шляхи її поліпшення.