«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

7 квітня в Чернігівському облтубдиспансері пройшло розширене засідання медичної ради  

7 квітня 2016 року в актовій залі Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру під керівництвом головного лікаря Дейкуна Миколи Петровича відбулося розширене засідання медичної ради.

У роботі взяли участь члени медичної ради, керівники структурних підрозділів, лікарі та старші сестри медичні закладу.

Основними питаннями порядку денного були:

1. Про підсумки роботи ОПТД за 2015 рік та завдання по удосконаленню надання спеціалізованої медичної допомоги населенню області на 2016 рік.

2. Про підсумки фінансово-господарської діяльності закладу за 2015 рік та подальші шляхи оптимізації раціонального використання бюджетних призначень.

З детальним аналізом показників роботи ЧОПТД виступив заступник головного лікаря обласного протитуберкульозного диспансеру з медичної частини, головний фтизіатр УОЗ ОДА Вольський Ярослав Валентинович.

Медичні працівники закладу активно приймали участь в обговоренні даного питання, були заслухані різні думки щодо вирішення нагальних проблем.

В доповіді головного бухгалтера Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру Юдицької Ірини Володимирівни підведені підсумки фінансово-господарської діяльності закладу та визначені основні напрямки роботи на поточний рік.

В поточному році основна робота має бути спрямована на збереження балансу між амбулаторною, стаціонарно-терапевтичною та стаціонарно-хірургічною допомогою хворим на туберкульоз. Символічно, що засідання медичної ради, де заслухані важливі питання фтизіатричної служби відбулося саме 7 квітня в Всесвітній день здоров’я, наголосив в заключному слові головний лікар Дейкун М.П.