«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

15 квітня – пресс-конференція Миколи Петровича Дейкуна «100 днів на посаді головного лікаря ЧОПТД»  

15 квітня 2016 року головний лікар КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» Дейкун М.П. провів зустріч із журналістами. Мета заходу – звіт про перші 100 днів роботи Миколи Петровича на цій посаді.

Головний лікар розказав про масштабні заходи, присвячені міжнародному дню боротьби з туберкульозом. Зокрема, в стінах закладу 24 березня була проведена конференція під керівництвом заступника голови Чернігівської облдержадміністрації-керівника апарату Романової Н.А., Начальника Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації Гармаша П.П. та головного лікаря облтубдиспансеру Дейкуна М.П.

Також до дня боротьби з туберкульозом протитуберкульозний диспансер виділив пересувну флюоромашину, яка четверо вихідних працювала на Чернігівських ринках, надаючи безкоштовні послуги з обстеження всіх охочих.

Розповів Микола Петрович і про створення медичної ради. Відтепер фахівці закладу будуть регулярно збиратись для обговорення нагальних медичних та організаційних проблем, звітування про свою роботу та пошуки шляхів до оптимізації обслуговування хворих.

Вкрай негативним, досі залишається матеріально-технічний стан закладу. Про це Дейкун М.П. говорив в день свого призначення і пр. це каже сьогодні. Будівля семиповерхового корпусу потребує капітального ремонту, стан пральні взагалі не витримує жодної критики. Також у «спадок» головному лікарю достались два неробочих рентгенологічних апарати.

Однак, Микола Петрович оптимістично дивиться в майбутнє і прикладає максимум своїх зусиль, щоб привести матеріальну базу до ладу. Зокрема, за цей короткий термін було відремонтовано частину адміністративного корпусу, рентгенологічний кабінет. Причому кошти на це були залучені від благодійників. Прийнято рішення про виділення 9 млн. грн. на реконструкцію пральні, 250 тис. грн. на купівлю променевої трубки для одного із рентген-апаратів і заключна домовленість з італійськими партнерами про передачу комплектуючих до другого рентген-апарату.

Головний лікар активно працює в напрямку залучення коштів до закладу. Будучи людиною публічною, він закликає підприємців, владу, міжнародні організації робити благодійні внески на подолання туберкульозу в регіоні. І ці заклики почуті: вже сьогодні більше 50 тис. грн. поступило на рахунок закладу.

Закликаючи до благодійності інших, Микола Петрович робить це і особисто. Він очолив збір коштів серед співробітників для лікування онкохворого хлопчика. Естафета «Крила надії» була прийнята від обласної лікарні та підтримана колективом протитуберкульозного диспансеру. Зібрані кошти були передані в руки матері дитини, а символічний паперовий журавлик, символ естафети, перелетів до психо-неврологічної лікарні.

Сто днів – термін, якого мало для радикальних змін, але достатньо, що показати напрямки майбутньої роботи. На сьогодні головному лікарю треба ще багато чого зробити, але позитивні зрушення вже мають місце.