«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

19 квітня – обласний семінар «Стратегія поліпшення якості ведення випадків ТБ, ТБ/ВІЛ в Чернігівській області»  

19 квітня 2016 року в залі ОПТД відбувся обласний семінар «Стратегія поліпшення якості ведення випадків ТБ, ТБ/ВІЛ в Чернігівській області» під керівництвом начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Гармаша П.П. та головного лікаря обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкуна М.П. Захід відбувся за участі районних та міських фтизіатрів, лікарів обласного протитуберкульозного диспансеру.

Провідний фахівець з фтизіатрії, менеджер РАТН Павлова О.В. детально інформувала учасників щодо принципів ведення випадків ТБ та ТБ/ВІЛ, ролі хірургічного лікування, проблемних питань з надання фтизіатричної допомоги дітям, принципів надання медичної допомоги хворим у особливих випадках (ТБ/ВІЛ, цукровий діабет, вагітність та інш) та відповіла на численні запитання лікарів.

Завідувачка поліклінічного відділення Смуригина О.І. у виступі акцентувала увагу присутніх на досягненнях та прорахунках у роботі районних фахівців з організації ведення випадків ТБ та ТБ/ВІЛ за результатами моніторингових візитів, на необхідності розширення послуг на амбулаторному етапі лікування. Про організацію роботи хірургічно - легеневого відділення ОПТД у 2016 році та подальші перспективи розвитку фтизіо-хірургічної служби області доповів завідувач цього відділення Колесников І.І.