«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

20 квітня – засідання робочої групи з питань оптимізації програм протидії туберкульозу  

20 квітня 2016 року в Чернігівському обласному протитуберкульозному диспансері під головуванням начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації П.П. Гармаша та за участю головного лікаря обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкуна М.П. відбулося чергове засідання робочої групи з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в умовах реформування системи охорони здоров’я області та забезпечення безперервності надання допомоги.

Члени робочої групи були поінформовані про результати спільних моніторингових візитів фахівців ТБ та ВІЛ служб області до Прилуцького, Ніжинського протитуберкульозних диспансерів та медичних закладів Ріпкинського району. За їх результатами було вирішено підготувати листи до цих медичних закладів з відповідними пропозиціями. Схвалено графік спільних моніторингових візитів на другий квартал 2016 року.

Членами робочої групи було обговорено проблемні питання щодо виконання вимог інфекційного контролю в обласному протитуберкульозному диспансері та уточнення плану дій на 2016 рік. Обговорювалися шляхи удосконалення організації амбулаторного етапу лікування туберкульоз у т.ч. і використання Skype для моніторингу.

Розглядалися пропозиції щодо першочергових заходів, які необхідно впровадити по дотриманню вимог інфекційного контролю.

Головним лікарем протитуберкульозного диспансеру Дейкуном М.П. та членами робочої групи були обговорені підсумки семінару-наради «Стратегія поліпшення якості ведення випадків ТБ, ТБ/ВІЛ в Чернігівській області», що відбувся напередодні. Було вирішено проводити щомісячні наради з районними та міськими фтизіатрами щодо актуальних питань діяльності фтизіатричної служби області.