«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

4 травня – впровадження амбулаторної моделі лікування хворих на туберкульоз  

4 травня 2016 року у диспансерному відділенні ОПТД розпочалося

впровадження амбулаторної моделі лікування хворих на туберкульоз з використанням скайп-зв'язку.

Мета - розширення доступу хворих на туберкульоз до послуги із лікування та контрольованого прийому протитуберкульозних препаратів, покрашення результатів лікування, зменшення відривів від лікування

Основне завдання – забезпечити належний контроль за прийомом антимікобактеріальних препаратів хворим, що лікується від туберкульозу.

Захід відбувся за участі начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Гармаша Петра Петровича, головного лікаря КЗ «Обласний протитуберкульозний диспансер» Дейкуна Миколи Петровича, заступника головного лікаря Товчиги Н.В., завідувачки диспансерного відділення Смуригіної О.І., райфтизіатра Чернігівського району Карпенко Ж.В.

Запровадженню такого методу роботи передували заходи по формуванню прихильності хворих до лікування, відбір хворих за показаннями на ЛКК. На сьогоднішній день за допомогою такого організаційного методу лікуються 13 хворих з м.Чернігова та Чернігівського району. Медична сестра в момент кожного вживання хворим препаратів переконується, що хворий їх проковтнув. В подальшому буде забезпечений моніторинг та оцінка результатів лікування.

У ході візиту Гармаш Петро Петрович ознайомився з матеріально технічною базою диспансерного відділення. Були обговорені питання реформування, кадрового та матеріально-технічного забезпечення закладу.