«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

25 травня 2016 року – моніторинговий візит обласних спеціалістів по Чернігівському району.  

25 травня 2016 року відбувся моніторинговий візит обласних спеціалістів до Чернігівського району. Захід відбувся за участі начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Гармаша Петра Петровича; головного лікаря ЧОПТД Дейкуна М.П.; заступника головного лікаря ЧОПТД Товчиги Н.В.; завідувачки поліклінічного відділення Смуригіної О.І.; начальника центру моніторингу та оцінки ОЦПБ зі СНІДом

Троценка О.В. У ході візиту були відвідані Чернігвська ЦРЛ, Михайло Коцюбинська та Киїнська амбулаторії ЗПСМ, ФАП с. Слобода.

Головний лікар Чернігівського районного Центру ПМСД Куниця В.М. детально ознайомив обласних спеціалістів із практичною роботою лікарів амбулаторій ПМСД щодо тестування на ВІЛ-інфекцію та переваги такого організаційного методу для сільського населення. Була дана позитивна оцінка і роботі по контрольованому лікуванню туберкульозу на рівні СЛА та ФАПів, яку запровадила районний фтизіатр Карпенко Ж.В.

У ході моніторингового візиту обласні спеціалісти відвідали кабінет «Довіра», стаціонарні відділення Чернігівської ЦРЛ, а головний лікар Руденко Д.М. проінформував про організацію роботи у сфері ТБ/ВІЛ у закладі та подальші перспективи розвитку.

Нараду із медичними працівниками Чернігівської ЦРЛ, Чернігівського Центру ПМСД відкрив голова Чернігівської районної державної адміністрації Корж Віктор Борисович, який висловив надію, що спільними зусиллями успіх у протидії соціально-небезпечним захворюванням буде досягнутий.

На нараді обласні фахівці детально проінформували присутніх щодо ситуації із захворюваністю на ВІЛ-інфекцію, туберкульоз в області та Чернігівському районі, визначили шляхи та напрямки подальшої роботи. Наголос був поставлений на необхідність дотримання усіх вимог інфекційного контролю, забезпечення доступності осіб із груп ризику до послуг із діагностики ВІЛ/ТБ, особливо серед СІН, тощо.