«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

1 червня 2016 року – засідання робочої групи з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу  

1 червня 2016 року під головуванням головного лікаря Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкуна М.П. відбулося чергове засідання робочої групи з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в умовах реформування системи охорони здоров’я області та забезпечення безперервності надання допомоги.

Члени робочої групи були поінформовані про результати спільних моніторингових візитів фахівців ТБ та ВІЛ служб області до Прилуцького протитуберкульозного диспансеру та Прилуцької ЦРЛ, Чернігівської ЦРЛ та Чернігівського районного Центру ПМСД. За їх результатами було вирішено доповісти позитивний досвід щодо практичного впровадження контрольованого лікування туберкульозу у Чернігівському районі на нараді лікарів фтизіатрів та головних лікарів ЦПМСД.

Членами робочої групи було обговорено проблемні питання щодо виконання вимог інфекційного контролю в обласному протитуберкульозному диспансері у частині забезпечення бактерицидними лампами. Обговорювалися і питання подальшого удосконалення організації амбулаторного етапу лікування туберкульоз у т.ч. і використання Skype зв’язку.