«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

2 червня 2016 року – семінар-нарада «Про стан та удосконалення роботи щодо лікування туберкульозу на амбулаторному і санаторному етапах»  

2 червня 2016 року в залі ЧОПТД під головуванням головного лікаря Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкуна М.П. відбувся семінар-нарада «Про стан та удосконалення роботи щодо лікування туберкульозу на амбулаторному і санаторному етапах». Захід відбувся за участі районних та міських фтизіатрів, головних лікарів Центрів ПМСД.

Директор РАТН Заїка Н.О. та провідний фахівець РАТН Павлова О.В. детально проаналізували результати моніторингових візитів, які були здійснені обласними фахівцями у 2016 році до ЛПЗ області.

Завідувачка поліклінічного відділення Смуригіна О.І. та фтизіатр Чернігівського району Карпенко Ж.В. у виступах звернули увагу присутніх на практичні аспекти впровадження сучасних моделей контрольованого лікування туберкульозу на амбулаторному етапі. Заступник головного лікаря з медичної частини Вольський Я.В. проінформував присутніх про загальний стан направлення санаторно-курортне лікування, а головний лікар обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Зелений Гай» Шарико М.Г. - про можливості лікування дітей у місцевому санаторії.