«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

10 серпня 2016 року – нарада з питань забезпечення прав осіб взятих під варту, які перебувають на лікуванні у протитуберкульозних закладах.  

10 серпня 2016 року відбулася нарада з питань забезпечення прав осіб взятих під варту, які перебувають на лікуванні у протитуберкульозних закладах. Нараду провели начальник Управління охорони здоров’я Гармаш П.П. і начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Трейтяк О.М. Були обговорені питання щодо забезпечення прав осіб, які взяті під варту і які хворіють на туберкульоз. Такі особи перебувають на лікуванні у Чернігівському обласному протитуберкульозному диспансері.

У нараді взяли участь: Трянова С.М. – начальник відділу систематизації, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області; Товчига Н.В та Мацко Д.Ю. - заступники головного лікаря Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру. На нараді було вирішено координувати спільні дії між Управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації та Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області щодо дотримання конституційних прав та гарантій громадян та забезпечити комплекс організаційних заходів на надання правої допомоги, спрямованих на виконання вимог у порядку визначеному законодавством.