«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

15-16 серпня 2016 року – візит експертів до ЧОПТД та ОЦПБ зі СНІДом  

15-16 серпня 2016 року відбувся візит команди експертів за участі

Джеремі Пеннера - фахівця Міжнародного центру підготовки та освіти в сфері охорони здоров’я Університету штату Вашингтон (США) та провідних фахівців Українського центру контролю за соцхворобами МОЗ України Масюк Л.А. і Яцик В.Б. та інших. У ході візиту була здійснено оцінка діяльності обласного протитуберкульозного диспансеру та ОЦПБ зі СНІДом

за методикою CLASS за напрямком «надання інтегрованих послуг ЛЖВ з ко-інфекції ТБ/ВІЛ» ( вперше в Україні) і визначені сильні і слабкі сторони роботи. Команда експертів пройшла маршрутом пацієнта, як в ОЦПБ зі СНІДом так і в ЧОПТД.

Команді експертів було презентовано роботу ТБ/ВІЛ служб області. Головний лікар Ченігівського обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкун Микола Петрович ознайомив учасників візиту із структурою та матеріально-технічною базою закладу, моделями контрольованого амбулаторного лікування, які застосовуються на практиці, комплексом інтегрованих послуг тощо.

У ході візиту із групою експертів зустрічався начальник Управління охорони здоров’я
. Були обговорені питання епідемічної ситуації на ко–інфекцію ТБ/ВІЛ в області та можливі шляхи її поліпшення, питання реформування служб і ролі та місце Центрів ПМСД на сучасному етапі.

В подальшому буде розроблений план заходів щодо поліпшення ситуації, що дозволить підвищити рівень надання медичної допомоги на поєднану патологію ТБ/ВІЛ в області.