«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

18 жовтня 2016 року – засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу за участю М.П.Дейкуна  

18 жовтня 2016 року в Міністерстві молоді та спорту України відбулося засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (далі - Комітет) під головуванням заступника Міністра молоді та спорту Олександра Яреми.

У засіданні Комітету взяв участь та долучився до обговорення питань, що піднімалися, М.П.Дейкун – головний лікар ЧОПТД (член Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу).

Метою зустрічі було обговорення профілактики та лікування туберкульозу та шляхів поліпшення контролю за станом захворювання. Було представлено проект «Створення сприятливої суспільно-політичної ситуації для переходу на амбулаторну форму лікування туберкульозу в Україні» та ознайомлено учасників зустрічі з ходом його впровадження.

До порядку денного засідання Комітету також було включено питання діяльності регіональних рад з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу: успішні практики та проблемні питання.

З інформацією про діяльність обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при Чернігівській облдержадміністрації виступила Н.В.Товчига – секретар ради, заступник головного лікаря ЧОПТД, яка акцентувала увагу присутніх на таких організаційних формах роботи ради як:

• виїзні засідання;

• засідання у розширеному режимі;

• засідання спільно із іншими дорадчими органами та місцевими радами;

• роботі міжсекторальної робочої групи при раді у виїзному режимі - практиці моніторингових візитів до міст та районів області.