«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

31 жовтня 2016 року – засідання медичної ради КЛПЗ «ЧОПТД»  

31 жовтня 2016 року відбулося засідання медичної ради під головуванням головного лікаря ЧОПТД - М.П.Дейкуна.

У засіданні взяли участь та долучилися до обговорення питань, що піднімалися, члени медичної ради та запрошені на засідання керівники структурних підрозділів ЧОПТД.

На медичній раді було розглянуто питання про стан та ефективність роботи рентгенологічного відділення по забезпеченню населення якісними діагностичними послугами. В своїй доповіді завідуюча рентгендіагностичним відділенням Юсухно О.Є. зазначила, що за 9 міс. 2016 року оглянуто профілактично з метою ранньої виявлення туберкульозу більше 30 тис. осіб. Було наголошено про пріоритетне обстеження осіб з підозрою на туберкульоз та осіб із груп ризику. Роботі пересувних флюороустановок передувало анкетування населення району.

Членів медичної ради та запрошених було проінформовано про досягнення та проблеми в сфері надання спеціалізованої допомоги хворим на МР ТБ. З цього приводу виступили завідуючі відділень, в яких лікуються хворі на мультирезистентний туберкульоз. До обговорення долучилася О.І. Смуригіна – завідуюча диспансерним відділенням, вона розповіла про механізм передачі хворих зі стаціонарного на амбулаторний етап лікування. Детально були обговорені питання ведення реєстру ТБ на рівні стаціонарних відділень, інформацію надали Н.І. Гуня - завідуюча відділенням МіО ТБ та Т.М. Бубра - обласний адміністратор реєстру ТБ.

До порядку денного засідання також було включене питання про стан виконання заходів обласної Цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз. Доповіла Н.В.Товчига - заступник головного лікаря ЧОПТД.

З інформацією про діяльність робочої групи з реформування організаційної структури ЧОПТД виступив Я.В. Вольський - голова робочої групи, який розповів про реорганізацію стаціонарних відділень закладу відповідно до вимог інфекційного контролю та з урахуванням епідемії МРТБ.

З розглянутих на медичній раді питань були прийняті відповідні рішення.