«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

4 листопада 2016 року – засідання робочої групи з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу  

4 листопада 2016 року під головуванням начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації П.П. Гармаша відбулося чергове засідання робочої групи з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в умовах реформування системи охорони здоров’я області та забезпечення безперервності надання допомоги.

На засіданні робочої групи головний лікар ЧОПТД Дейкун М.П. поставив наголос на необхідності покращення послуг у сфері ТБ, ТБ/ВІЛ серед представників груп найвищого ризику, організації командної роботи щодо ведення пацієнтів із ТБ/ВІЛ, якісного консультування пацієнтів, веденню складних випадків, медико - соціального супроводу тощо.

У ході роботи Гармашом П.П. були порушені питання реформування медичної служби, роботи протитуберкульозних закладів, їх відповідності до вимог інфекційного контролю та інше.

До участі у засіданні робочої групи були запрошені головний лікар Ніжинського протитуберкульозного диспансеру І.В. Коросько та в.о. головного лікаря Прилуцького протитуберкульозного диспансеру Т.Я. Ватрасевич.

За результатами моніторингового візиту представників проекту «Підтримка покращення взаємодії ТБ і ВІЛ служб, моніторингу і контролю» до медичних закладів м. Ніжина та Ніжинського району були обговорені наступні питання:

* удосконалення взаємодії медичних закладів м. Ніжина та Ніжинського району з питань туберкульозу та ТБ/ВІЛ ко-інфекції;

* удосконалення організації обстеження на туберкульоз населення м. Ніжина та Ніжинського району;

* шляхи удосконалення організації контрольованого лікування туберкульозу на амбулаторному етапі.

В.о. головного лікаря Прилуцького протитуберкульозного диспансеру Т.Я. Ватрасевич поінформувала про виконання у Прилуцькому протитуберкульозному диспансері наказу управління охорони здоров’я ОДА від 19.08.2016 «Про удосконалення роботи щодо організації медичної допомоги хворим на ТБ, ВІЛ, та ТБ/ВІЛ ко-інфекцію». Обговорено шляхи удосконалення роботи.

На засіданні будо схвалено запропонований графік здійснення моніторингових візитів фахівців ТБ та ВІЛ служб області на ІV квартал 2016 року. Обговорено порядок здійснення моніторингового візиту до Семенівського району. Визначено перелік фахівців із числа членів робочої групи, що будуть здійснювати моніторинговий візит.