«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

8 листопада 2016 року - моніторинговий візит робочої групи УОЗ з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу до Семенівського району  

8 листопада 2016 року відбувся моніторинговий візит робочої групи УОЗ з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в умовах реформування системи охорони здоров’я області до Семенівського району.

Захід відбувся під керівництвом начальника Управління охорони здоров’я Гармаша П.П. та за участі головного лікаря Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкуна М.П., фахівців ОЦПБ зі СНІДом та ЧОПТД.

У ході візиту були відвідані Семенівська ЦРЛ, Семенівський районний Центр ПМСД. Були детально проаналізована робота кабінету «Довіра» та фтизіатричного кабінету ЦРЛ, сімейних лікарів ЦПМСД. Надані практичні рекомендації щодо поліпшення роботи у сфері протидії ТБ/ВІЛ.

На нараді із колективами медичних закладів Семенівського району були детально обговорені практичні питання протидії епідеміям ТБ/ВІЛ виходячи із епідемічної ситуацій на ВІЛ-інфекцію, туберкульоз, поєднану інфекцію ВІЛ/ТБ та смертність від цих хвороб.

Наголос на нараді був поставлений на необхідність активізації роботи серед представників груп найвищого ризику захворювань, проведенню обстежень за ініціативою медичних працівників за соціальними показами, а не тільки за медичними, на необхідність доопрацювання локальних протоколів з ТБ/ВІЛ та ТБ у відповідності до конкретних умов. Обласні фахівці відповіли на ряд запитань, які стосувалися практичної діяльності лікарів.

Гармашем П.П. були порушені питання реформування ліжкового фонду і приведення його до чинних вимог, ролі Центрів ПМСД на сучасному етапі реформування галузі.