«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

10 листопада 2016 року – нарада лікарів-фтизіатрів в ЧОПТД  

10 листопада 2016 року в ЧОПТД відбулася нарада лікарів фтизіатрів області за темою «Ведення випадку ТБ/ВІЛ. Підходи до надання інтегрованих послуг. Введення в APT. Профілактика та лікування опортуністичних інфекцій» та нагальних питань фтизіатричної служби.

Захід відкрив головний лікар Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкун Микола Петрович, який наголосив на необхідності завчасної підготовки до 100-річчя фтизіатричної служби та доповів про заходи які вже виконані та виконуються. Дейкун М.П. підкреслив актуальність питань, які винесені на розгляд та важливість цієї наради, а також поінформував присутніх про основні завдання, які стоять перед учасниками заходу на майбутнє.

Заступник головного лікаря з ОМР ЧОПТД Товчига Н.В. звернула увагу присутніх на особливості перебігу епідемічної ситуації на туберкульоз, а заступник головного лікаря ЧОПТД лікувальної роботи Вольський Я.В. та завідувачка диспансерного відділення ЧОПТД Смуригіна О.І. надали рекомендації щодо покращення якості ведення випадку ТБ/ВІЛ на рівні області. Також були обговорені питання ведення реєстру ТБ та підготовки до річного звіту.

У ході заходу було проведено навчання з діагностики та лікування опортуністичних інфекцій, сучасних тенденцій щодо введення ВІЛ-інфікованих в АРТ та результативності АРТ.