«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

14 листопада 2016 року - чергове засідання об’єднаного відділу моніторингу та оцінки виконання програмних заходів з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу  

14 листопада 2016 року відбулося чергове засідання об’єднаного відділу моніторингу та оцінки виконання програмних заходів з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу за участі головного лікаря Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкуна М.П. Засідання відбулося на базі обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом.

У ході роботи об’єднаного відділу МіО ТБ/ВІЛ були обговорені питання удосконалення організації діяльності щодо проведення консультування у зв’язку з тестуванням на ВІЛ в обласному протитуберкульозному диспансері, організаційні питання щодо проведення 6 грудня 2016 року виїзного засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у м. Ніжині, удосконалення взаємодії обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом та Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру щодо збору та аналізу статистичної інформації, ведення реєстру хворих на туберкульоз.

Було вирішено провести наступне засідання об’єднаного відділу МіОТБ/ВІЛ у грудні 2016 року з питань підготовки до річної звітності за 2016 рік.