«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

16 листопада 2016 року - моніторинговий візит робочої групи з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу при управління охорони здоров’я облдержадміністрації до м. Ніжин  

16 листопада 2016 року відбувся моніторинговий візит робочої групи з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу при управління охорони здоров’я облдержадміністрації до м. Ніжин. У заході взяли участь начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Гармаш П.П. та головний лікар Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкун М.П., фахівці обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом та обласного протитуберкульозного диспансеру.

У ході візиту члени робочої групи ознайомилися із роботою Ніжинської центральної міської лікарні, Ніжинського районного Центру ПМСД щодо боротьби із соціально-небезпечними хворобами – ВІЛ-інфекцією та туберкульозом.

Увага була приділена питанню комплексного надання послуг жителям міста, ролі сімейного лікаря у цьому процесі, забезпеченню хворих із поєднаною патологією ВІЛ/туберкульоз інтегрованими послугами.

У ході візиту Гармаш П.П., Дейкун М.П. провели робочу зустріч із керівництвом Ніжинського міськвиконкому. Детально були обговорені питання із епідеміологічної ситуації на туберкульоз та ВІЛ/СНІД у місті Ніжин і шляхи її поліпшення.