«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

20 грудня 2016р. – медична рада Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру  

20 грудня 2016 року під головуванням головного лікаря Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкуна М.П. за участі членів мед.ради та запрошених осіб, відбулося чергове засідання медичної ради ЧОПТД.

У вступному слові голова медичної ради Дейкун М.П. наголосив на необхідності продовження співпраці з ОЦПБ зі СНІДом в наданні інтегрованих послуг хворим з подвійною (ВІЛ/ТБ) та потрійною (ВІЛ/ТБ/наркоманія) патологією. Для цього є всі необхідні умови: сформовані мультидисциплінарні команди, створені сайти АРТ та ЗПТ.

У ході засідання виступили лікар-фтизіатр Мацкевич В.А., лікар - інфекціоніст Терещенко О.А., лікар – епідеміолог Куліцька Т.О., які детально поінформували про стан та якість надання медичної допомоги хворим на поєднану патологію та розповіли про механізм співпраці з ОЦПБ зі СНІДом , намітили шляхи покращення роботи.

У своїх виступах завідуючі ІІІ т/в Сквіра В.П. та V т/в Мироненко Л.А., звернули увагу присутніх на досягнення та проблеми, що існують в роботі стаціонарних відділень, в яких лікуються хворі на чутливі форми туберкульозу.

До порядку денного заключного в цьому році засідання медичної ради також було внесене питання про хід виконання плану основних організаційних заходів закладу, моделі кінцевих результатів діяльності, рішень медичних рад за 2016 рік. Присутні заслухали доповідь Товчиги Н.В.- заступника головного лікаря ЧОПТД, яка звернула увагу, що більшість рішень медичних рад виконані в поточному році, хоча є ряд питань, які потребують доопрацювання.

У ході проведення заходу вносилися пропозиції до плану засідань медичних рад на наступний 2017 рік , які будуть обов’язково враховані.