«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

21-23 грудня 2016 року - семінар для фтизіатрів Чернігівської області «Управління побічними діями у хворих на мультирезистентний туберкульоз» у м. Києві  

21 - 23 грудня 2016 року у м. Києві відбувся семінар для фтизіатрів Чернігівської області «Управління побічними діями у хворих на мультирезистентний туберкульоз». Це вже другий семінар із такою тематикою. Перший був проведений 7-9 грудня 2016 року. Всього у двох заходах взяли участь 60 фахівців із протитуберкульозних диспансерів та ЦРЛ області.

У ході навчань відпрацьовувалися оптимальні моделі мультидисциплінарного пацієнт-орієнтованого підходу щодо управління побічними реакціями та алгоритму дій. Були детально розглянуті організаційні питання щодо ведення випадку МРТБ для моніторингу та купіюрування побічних реакцій. Значна увага була приділена мультидисциплінарному підходу ведення хворих на кожному рівні надання допомоги.

На високому професійному рівні обговорювалися питання щодо механізму дії, фармакокінетики, фармакодинаміки протитуберкульозних препаратів та можливих їх побічних дій: проявів, діагностики, методів усунення та профілактики.

Заходи відбулися на виконання Меморандуму про співпрацю між управлінням охорони здоров’я та Програмою оптимальних технологій в охороні здоров’я (РАТН) у рамках виконання проекту «Підтримка покращення взаємодії ТБ і ВІЛ служб, моніторингу і контролю».